Home
 

Tradicionālie daoisma talismani

Formu skolas pamata postulāts runa:Forma nosaka energiju. Sēnatnē daoisma meistari atklāja, ka daži simboli ir noteiktu enerģijas veidu avoti.  Pakāpeniski uzkrājot pieredzi, viņi izstrādāja diezgan plašu talismanu sistēmu , kuriem piemīt dažādas ietekmes uz cilvēka īpašības.

Jau tūkstošiem gadu šīs formas izmantojas veselības, labklājības uzlabošanai, personisko attiecību harmonizācijai,  enerģijas pieaugumam un aizsardzībai pret negatīvu ietekmi. 

Mūsu piedāvāti talismani  izpildīti kartiņu formā, kas dod iespēju nesāt līdzi naudasmakā.  Katru reizi, atvērot maku tie kritīs acīs un attelotie uz tiem simboli ietekme uz Jums, noskaņojot Jūsu zemapziņū uz harmoniju un veiksmi.

Talismaniem pamatā ir tradicionālās senās enerģētiskās formas. Tā ir būtiska talismana daļa, kas izpauž svētības enerģiju. Būtiskas talismana daļas ir dažādas un enerģētiski atbilst svētības „tēmai”.

Talismanu dizainu izstrādāja Сigun un Fen Šui formu skolas pēctecības meistars Šentan Su.

Mēs nesolam Jums  „brīnumainu izdziedināšanu”no visām problēmām.  Bet tas var kļūt par labu atbalstu Jūsu konkretu dzīves uzdevumu risināšanā, bet tas nav maz.  

Un vel, šo talismanu izmantošana neprasa ticību viņu darbībā, tāpēc ka Formu skolas metodes pamats ir zināšana nevis ticība.

Cena: 10 EUR./1 gab.         Tālr. (+371) 29 213 310, marija@wizard.lv

7 Svētības  (7 Blessings):

1.Svētība labklājībai. Centrālai (būtiska) talismana daļai apkārt ir divpatsmit senas monētas, labklājības simbols visam gadam.  Hierografi augšpusē nozīme: «Pārpilnība, kas nāk no visām pusēm», bet  zīmogs apakšā  - «Labklājība».

2.Bērna svētība. Divās pusēs novietota dievietes Guaņiņ tēls,  kura aizsarga grūtnieces un bērnus.  Hierografi augšpusē nozīme:«Svētības Zvaigzne», bet  zīmogs apakšā  – «Dārgums».

3.Svētība veiksmei. Abām pusēs no centrālās daļasir bambusi, kuri simbolize izaugsmes enerģiju, elastību un labu veiksmi. Hierografi augšpusē nozīme: «realizētas vēlmes», zīmogs apakšā  - «Harmonija».  

4.Laulātu svētībaCentrālo daļu atbalsta Fenikss un Pūķis. Šie svētie dzīvnieki simbolizē Iņ un Jan enerģiju.Hierografi augšpusē: «Simts gadu harmoniskās lailības», zīmogs apakšā  - «Dubultā laime».

5.Mājas svētība. Četras figuras apkārt centram – Tas ir Zilais Pūķis, Sarkanais Fenikss, Baltais  Tīģeris un Melnais  Bruņurupucis. Tie ir gari-aizsargi, kas sargā māju. Hierografi augšpusē nozīme: «Laimīgā māja, labvēlīgā vieta», zīmogs apakšā    «Miers».

6.Veselības svētība.  Divas dzērves simbolizē aktīvu dzīvi. Hierografi augšpusē nozīme: «Ilga mūža un veselīga dzīvošana». Zīmogs apakšā nozīme – «Veselība».

7.Mīlestības svētība.   Vidus daļa tika atbalstīta ar figūrām mezgliņu formā, kas simbolizē labu, stipru saiti. Hierografi augšpusē nozīme: «Debesu svētīta Mīlestība».  Zīmogs apakšā  nozīme – «Mīlestība».

Off 

July 17, 2013 This post was written by Categories: Fengshui Tagged with:
Comments are off for this post