Home
 

Fen Šui seminārs 1.pakāpe (19.-20. oktobrī)

Fen-Šui seminārs 1. pakāpe

Formu Skola, Institūts «Bluе Mountain»

19.-20. oktobrī,  11:00 - 18:00

 Apgūstot klasiskā Fen-Šui pamatus (Formu Skola) jūs saņemsiet efektīvu līdzekli savas dzīves telpas harmonizācijai. Tas labvēlīgi ietekmē Jūsu veselību, uzlabos attiecības ar ģimeni un finansiālo stāvokli.

Visums sastāv no dzīvības enerģijas plūsmām (Či), kas plūst caur cilvēku pastāvīgi un iedarbojas uz viņa, neatkarīgi no tā, cik daudz viņš tic tajā vai izjūt ietekmi. Tas, cik ir līdzsvarotas enerģijas plūsmas, rada dziedinošo vai iznīcinošo ietekmi, kas uzkrājas organismā.

Šajā seminārā mēs izpētīsim enerģijas plūsmu veidošanas  pamatprincipus,  atkarībā no mājokļu formas un interjera.

Mūsu iekšējais stāvoklis ir atspoguļots mājā, kurā mēs dzīvojam. Tajā pašā laikā, radot harmoniju ar personīgo vidi, cilvēks noskaņojas uz veselumu. Mājas, dzīvokļa nokārtošanas ļauj radīt atmosfēru, kas dod spēku un atbalsta savu saimnieku.

Uz 1. pakāpes Jūs iemācīsities saprast telpu, izmantojot teoriju Iņ-Jan un U-Sin (5 enerģijas kustības veidi). Jums būs iespēja no jauna paskatīt uz savu māju un izdziedināt to.

Seminārs vada sertificēts Fen-Šui pasniedzējs (Formu Skola), Institūts “Blue Mountain» Oļegs Mežeckis. Viņš mācījas (un turpina savu izglītību), pie doktora Shentana Sju, kurš ir pēctecības Fen-Šui un cigun un meistars, un pasniedz Fen-Šui Pekinas Universitātē.

Lai Jūsu mājā dzīvo laime un labklājība!

Dalībā seminārā 70 lati. Ja reģistrācija un apmaksa notiek līdz 16. oktobrim. – 50 lati.

Тālr. 2921 3310,     marija@wizard.lv                  Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 42-12

Off 

October 7, 2013 This post was written by Categories: Fengshui Tagged with:
Comments are off for this post