Home
 

Fenšuj bez mītiem un māņticībām

Kāpēc bez mītiem un māņticībām?

Mūsdienās ir pieejams milzīgs daudzums informācijas par Fenšuj. Grāmatas, žurnāli, interneta portāli ir gatavi dot daudz Fenšuj padomu un pateikt, kā aprīkot Jūsu māju.  Diemžēl, šīs informācijas kvalitāte ir diezgan zema.

Tas izskatās, kā sajaukums no seno tekstu fragmentiem (bieži nepareizi tulkotiem vai pārāk brīvi interpretētiem), astroloģijas un dažādu zīlēšanas sistēmu elementiem, tautas aizspriedumiem, reliģiskajiem simboliem, austrumu mītu fragmentiem un  austrumu dizaina elementiem.    

Parasti iegūtais rezultāts ir ļoti eksotisks, pretrunīgs, miglains un bezjēdzīgs reālajā dzīvē.  Tas viss, diemžēl, izraisa to, ka priekš izglītotiem un praktiskiem cilvēkiem   vārds „Fenšuj” ir kļuvis par māņticības simbolu, kurā nav veselā saprāta.  

Tad kas tas ir, īstais, klasiskais Fenšuj?  Tā ir universāla zinātniska metode, kas balstās uz Dabas likumu pētījumiem. Šai metodei nav nekāda sakara ar Ķīniešu reliģiju, ne ar zilēšanu, nedz ar austrumu interjeru elementiem. Tajā nav nekādas mistikas un miglainības. Kopumā, Daoisma meistari saka, ka noteikt patiesas zināšanas ir ļoti vienkārši: Patiesas Zināšanas skaidro, nevis sajauc.

Un pats svarīgākais, klasiskā metode ir ārkārtīgi praktiska. Ja metode ir patiesa, tad tai vajadzētu dot rezultātus. Tai jāuzlabo veselība, labklājība, jāharmonizē attiecības ģimenē, jāpiepilda ar harmonisku enerģiju.  Neatkarīgi no tā, vai jūs ticat  metodes efektivitātē, vai nē. 

 Tāpat kā jebkura zinātniskā metode, Fenšuj – tas nav jautājums par ticību, bet gan par Zināšanām. Zināšanas, kā ir iekārtots Cilvēks un kur ir viņa vieta Apkārtējā Pasaulē.

 Tādējādi, klasiskā Fenšuj pamatā ir Dabas Likumi, zinātniskā metode un veselais  saprāts.

Aicinām Jūs uz Fenšuj Formu Skolas semināriem. 

Piedāvājam individuālas konsultācijas, lai harmonizētu Jūsu mājas un biroju telpas.

Apmācību un konsultācijas veic Oļegs Mežeckis, Fenšuj Formu Skolas “Blue Mountain” (青城风水学院) sertificēts konsultants-pasniedzējs.

тел. (371) 29 288 945,  e-mail : oleg@wizard.lv

 Lai Jūsu mājā dzīvo Veiksme un Labklājība!

Off 

May 14, 2017 This post was written by Categories: Fengshui Tagged with:
Comments are off for this post