Home
 

Seminārs “ Formu Skolas Fen Šui pamati”

                                                          Seminārs “ Formu Skolas Fen Šui pamati” :

1. nodarbība – 18. aprīlī 2019 no 18:00 līdz 21:00.
2. nodarbība – 25. aprīlī  2019 no 18:00 līdz 21:00.
3. nodarbība – 02. maijā 2019 no 18:00 līdz 21:00.

Apgūstot klasiskā Fen Šui pamatus Jūs saņemsiet  efektīvu savas dzīves telpas harmonizācijas instrumentu. Tas var labvelīgi ietekmēt Jūsu veselību, uzlabot attiecības ar tuviniekiem un stabilizēt finansialo stāvokli.

Visums sastāv no dzīvības enerģijas plūsmām (Či), kas plūst caur cilvēku pastāvīgi un iedarbojas uz viņa, neatkarīgi no tā, cik daudz viņš tic tajā vai izjūt ietekmi. Tas, cik ir līdzsvarotas enerģijas plūsmas, rada dziedinošo vai iznīcinošo ietekmi, kas uzkrājas organismā.

      Formu Skola pēta enerģijas plūsmu veidošanas pamatprincipus   atkarība no Jūsu mītnes ārējās formas  un interjera formas iekšā.  Sakārtojot savu māju (vai dzīvokļi), ienesot harmoniju savā telpā, Jūs varēsiet radīt atmosfēru, kura var atbalstīt Jūs un Jūsu tuviniekus. Harmoniskā iekšēja enerģija automātiski uzkrājas, un izpaužas tadu patīkamu  īpašību veidā, kā Veiksme, Pārpilnība, Рrieks.

Klasiska Formu Skola ir  senākā no Fen Šui skolām. Viņa balstas uz vairāku gadsimtu laikā uzkrātās pieredzes, (pēc vispieticīgajiem vesturnieku vērtējumiem, Formu Skolai ir vairāk nekā tūkstotis gadu).

Formu Skolas pamatprincipi ir: ievērot dabas likumus, zinātniskā metode un  veselais saprats.

Pamata dabas likumi tika formulēti Ķīnā vel  senos laikos:

- 太极 Tai-czi – Mācība par Iņ-Jan līdzsvaru..
- 五行 U-sin) – Mācība par 5 transformācijām (vai 5 enerģijas veidiem).
- 三材 Saņ-Chai – Mācība par trīm līmeņiem (Debesis, Cilvēks, Zeme).

Šie likumi ir universāli tie parādās vienmēr un visur, neatkarīgi no vietas, valsts vai kultūras. Izņemot Fen Šui, uz šiem koncepcijām   balstās tradicionālā ķīniešu medicīna,   cīņas māksla, ciguns, māksla, kaligrāfija.  Var teikt, ka tas ir tradicionālās ķīniesu Zinātnes un kultūras pamats.

Seminaru vada Formu Skolas Fen Šui konsultānts un pasniedzējs Oļegs Mežeckis.

Dalības maksa: 3 lekciju kurss – 75 eiro (ar priekšapmaksu līdz 18. aprīlim) vai katra lekcija atsevišķi – 30 еiro (apmaksa lekcijas dienā).

Тālr. 2921 3310, marija@wizard.lv         Adrese: Rīga, Lāčplēša iela 42-12

Lai top laime un labklājība!

Off 

April 1, 2019 This post was written by Categories: Fengshui Tagged with:
Comments are off for this post