Home
 

FENG-SHUI

Fen Šui Formu Skola – tas ir tradicionālā sēna ķīniešu mācība par to, kā dzīvot harmonijā ar Visumu, ieverojot dabiskus likumus.  Apgūstot klasiskā Fen Šui pamatus Jūs saņemsiet  efektīvu savas dzīves telpas harmonizācijas instrumentu. Tas var labvelīgi ietekmēt Jūsu veselību, uzlabot attiecības ar tuviniekiem un stabilizēt finansialo stāvokli.

Visums sastāv no dzīvības enerģijas plūsmām (Či), kas plūst caur cilvēku pastāvīgi un iedarbojas uz viņa, neatkarīgi no tā, cik daudz viņš tic tajā vai izjūt ietekmi. Tas, cik ir līdzsvarotas enerģijas plūsmas, rada dziedinošo vai iznīcinošo ietekmi, kas uzkrājas organismā.

      Formu Skola pēta enerģijas plūsmu veidošanas pamatprincipus   atkarība no Jūsu mītnes ārējās formas  un interjera formas iekšā.  Sakārtojot savu māju (vai dzīvokļi), ienesot harmoniju savā telpā, Jūs varēsiet radīt atmosfēru, kura var atbalstīt Jūsu un Jūsu tuviniekus. Harmoniskā iekšēja enerģija automātiski uzkrājas, un izpaužas tadu patīkamu  īpašību veidā, kā Veiksme,  , Pārpilnība, Рrieks.

Klasiska Formu Skola ir  senākā no Fen Sui skolām. Viņa balstas uz vairāku gadsimtu laikā uzkrātās pieredzes, (pēc vispieticīgajiem vesturnieku vērtējumiem, Formu Skolai ir vairāk nekā tūkstotis gadu).

Formu Skolas pamatprincipi ir: ievērot dabas likumus, zinātniskā metode un  veselais saprats.

Pamata dabas likumi tika formulēti Ķīnā vel  senos laikos:

-          太及 (tai-czi)   Mācība par Iņ-Jan līdzsvaru. превращение

-          五行 (u-sin   Mācība par  5  transformācijām (vai 5 enerģijas veidiem).

Izņemot Fen Šui, uz šiem koncepcijām   balstās tradicionālā ķīniešu medicīna,   cīņas māksla, ciguns, māksla, kaligrāfija.  Var teikt, ka tie ir tradicionālās ķīniesu Zinātnes un kultūras pamats.