Home
 

Peldēšanās Gongu skaņās

Gongs ir instruments, kas jau sen  izmantojas meditāciju, rituālu, un pat militārām vajadzībām.
Tas ir zināms, ka gongi pastāvējusi jau 2 gadsimta līdz mūsu eras un izplatījās uz Ķīnas, Tibetas, Indijas, Indonēzijas, Malaizijas, Taizemes teritorijām. Šim insrumentam ir spēja vibrēt ilgi pēc trieciena, veidojot daudzkārtīgus  skaņas pieaugšanas un atlaišnas viļņus, tādējādi radot iespaidu par milzīgo skaņas masu.

Skaņas lauks, kas radījies skaņas terapiju seansu laikā, atgādina aptverošo kokonu, kurā atjaunojas veselums. Tas ir kā mātes dzemdē, kad pasaule ir ļoti tuva un mīļa, visa pietiek, un nav neka pārmērīga. Izveseļojas ķermenis, atpūšas dvēsele, atklājas sirds.

Skan gongi un citi arhaiskie un tautas instrumenti – dzīedojošie tibetas trauki, konhs, zvaniņi, kalimba un citi. Toņi mainas no smalkiem, nomierinošiem līdz spēcīgiem skaņas viļniem, atlaižot katru ķermeņa šūniņu. Ieslēdzas dabiskais pašizdziedināšanas mehānisms.

Peldēšanās Gongu skaņās ļauj atbrīvoties no uzkrātā stresa. Tā ir laba palīdzība, lai izšķīdinātu bailes un piepildīties ar mieru. Gongu skaņas ir spēcīgs psihoterapijas instruments. Šīs laiks ir veltīts tikai Jums. Mēs esam Šeit un Tagad, un vienkārši atcērējamies savu dabīgu skanēšanu.

Vislabāk tādu seansu pieņemt guļus, ļaujot sev atpūsties un pieņemt to pieredzi, kas atnāk. Tā var būt dziļa meditācija, vai vienkārši laba atpūta. Mēs vienmer saņemam atbildi uz savām īstam iekšējām vajadzībam. Seanss ilgst 1,5 stundu – tadu mini-atvaļinājumu pelnījis ikviens no mums!

Ar prieku gaidu Jūs brīnumainā skaņas telpā!