Home
 

REIKI

Laimes sasniegšanas slepenā māksla ,

Brīnumainais līdzeklis no visām slimībām.

M. Usui

Reiki – tradicionālās medicīnas veids, kas izmanto ​​tā saukto tehniku “dziedināšana ar roku uzlikšanu” (angl. palm healing).

1922. gadā japānietis Mikao Usui davināja pasaulei dziedināšanas un garīgās prakses sistēmu, ko viņš nosauca par “Usui Reiki Rioho”, kas nozīmē ” dabīgas dziedināšanas Usui sistēma.” Japāņu vārds “Reiki” sastāv no diviem hierogrāfiem: Rei un Ki. Japāņu valodā  Rei nozīme Visums, gars,  dvēsele. Ki nozīme enerģija, prāts, garastāvoklis. Angliski runājošās valstīs Reiki dažreiz sauc par “universālu dzīvības enerģiju.”

Vienā no viņa meditācijām Usui nonāca saskarē ar spēcīgu garīgo enerģiju un saprota, kā ienest to parastajā dzīvē, lai jebkurš cilvēks varētu saskarties ar ļoti augstām enerģijas vibrācijām un uzlabot savu veselību, dzīves kvalitāti, garīgi attistīties. Par 90 gadiem metode ir pierādījusi savu efektivitāti un drošību.

“Usui Reiki Rioho” ietver dažādas meditācijas, elpošana, dziedniecības praksi, dinamisko meditāciju, dziedināšanas seansus un daudz citu. Īpaša nozīme ir iniciācijai. Iespēja saņemt un parvadīt dziedinošo enerģiju plūsmu tiek nodota no Reiki meistara studentam iniciācijas procesā seminārā. Lasot grāmatas nav iespējams apgūt Reiki. Reiki iespējas ir ļoti plašas, bet tie ir pieejami ikvienam, neatkarīgi no vecuma, veselības vai izglītības līmeņa.

Reiki seansi un parējās praktikas atjaunot fiziskas un emocionālas veselības līdzsvaru:

- Atnāk normā imūnitāte (vāja vai agresīva)

- Normālizējas asinsspiediens

- Atvieglojas iekšējo orgānu darbība

- Stiprinājas nervu sistēma

- Atjaunojas pareiza vielmaiņa

- Hormonālais līdzsvars

- Konkrētu slimību akūtu vai hronisku izdziedināšana,  u.c.

Regulāras praktikas ļauj izdziedināt savus ieradumus un raksturu, kļūst par stabilāku, mierīgu un radošu. Garīgās dzīves enerģijas plūsma palīdz saprast un atbrīvoties no ilūzijām, viltus garīgām konstrukcijam, kas paņem daudz enerģijas un rada stresu. Kā arī labi dziedinājas bērnības traumas un bloki. Harmoniskā līmeņa uzkrāšana un attīstība notiek pakāpeniski un dabiski, līdz ar to uzlabojās  dzīves apstākļi, fiziskā  un emocionālā veselība.

Esiet veseli un laimīgi!