Home
 

Masāža ar dziedojošiem Tibetas traukiem

Tibetas traukstas ir maziņš gongs. Klasiskā masāža ar traukiem sākas ar trauku izvietošanu   uz guļoša cilvēka ķermeņa un viņa auras robežos. Stradājot ar dziedojošo trauku, skaņas terapeits rada vibrācijas un skaņas, kas iet cauri visu cilvēka ķermeni; trauku «dziedāšana» pakapēniski  notver viņa pratu, un cilvēksiegrimstdziļā dziedinošā relaksācijā.

         Pateicoties dziedinošai vibrācijai, ejošai cauri visam mūsu ķermenim, paaugstinājas mūsu pašatveseļošanas iespējas, pazūd bloki, nostiprinājas mūsu organisma imunitāte.Skaņas terapeiti izmanto masāžu ar dziedojošiem traukiempriekš ārstēšanas no sapēm, depresijas, asinsrites traucējumiem un daudz citām problēmam.Masāža ar dziedojošiem traukiempalīdz stresa, neirozes, bezmiega gadījumā, atbrīvo no  bailēm, noguruma vai sasprindzinājuma.   

Masāža ar dziedojošo trauku skaņuir dziļa atpūta un atjaunošana. Tas ir pārsteidzoši skaists dziednieciskais process, kad cilvēks atjauno savu veselumu, atgriežāspie īsta sevis. 

     Veselā organismā skan harmonija. Ja ķermenī iemītās slimība, tad noteikta orgāna vibrācija izkrit no kopējas harmonijas. Novirzot dziedojošā trauka skaņu uz  slimo vietu, var  noskaņot tās „skanēšanu” uz harmonisku, tādējādi ietekmējot visu sistēmuRezonanse, kuru mēs saņemam no tibetas traukiem vai gongair efektīvs līdzeklis organisma dabisko vibraciju atjanošanai.

       Tibetas trauku pielietošana ir bezgalīga: tas ir lielisks instruments ne tikai terapijā, bet arī radošā potenciāla atklāšanai. Dziedojošie trauki ir ārkārtīgi labi darbā ar bērniem un grūtniecēm.

Šīs masažas laikā cilvēks paliek drebēs, viņu pārsēdz ar pledu. Līdzi neko nav jaņem.

Ar prieku gaidu Jūs brīnumainā skaņas telpā!